Welkom bij Isala > Over Isala > Nieuws > Nieuwsarchief > Ook open dag Polikliniek Heerde op 19 maart 2011

Ook open dag Polikliniek Heerde op 19 maart 2011

Op zaterdag 19 maart vindt van 11.00 tot 14.30 uur de eerste open dag plaats van de Polikliniek Heerde van de Isala klinieken, Eperweg 33 in Heerde. Tijdens deze landelijke dag van de zorg zetten ook verpleeghuis Viattence en het Kindercentrum Via Bamba hun deuren op die locatie open. Meer informatie

Tien specialismen
Sinds de Polikliniek Heerde van de Isala klinieken een jaar geleden van start is gegaan, zijn er inmiddels al tien specialismen vertegenwoordigd: cardiologie, chirurgie, gynaecologie, interne geneeskunde, kindergeneeskunde, keel-, neus- en oorheelkunde, maag-darm-leverziekten, neurologie, orthopedie en het Handencentrum. Op de open dag geven medewerkers rondleidingen, verzorgen de handtherapeuten demonstraties en bij het Diagnosepunt worden röntgen- en echodemonstraties gegeven. Diagnosepunt verzorgt bloed- en röntgenonderzoek in opdracht van de huisarts of medisch specialist en maakt onderdeel uit van de polikliniek.

De Polikliniek Kampen is tijdens de open dag vertegenwoordigd met een informatiestand in Zwolle op locatie Weezenlanden van de Isala klinieken.


Terug naar overzicht