Contact
  1. Isala en Landstede Hammers intensiveren samenwerking

De afdeling Sportgeneeskunde van Isala en Landstede Hammers hebben de samenwerking geïntensiveerd. De sportartsen en de club zetten zo een volgende stap in de medische begeleiding van de spelers van de Hammers.

Samenwerking Landstede

Op de foto, van links naar rechts: Sportarts Tom Brandon, leidinggevende Yvette Benard en Gerrard Vinke (voorzitter Landstede Hammers) leggen de afspraken vast.

Het Isala Beweegcentrum is met de afdeling Sportgeneeskunde al jaren partner van Landstede Hammers. De aankomende jaren wordt deze samenwerking voortgezet en geïntensiveerd. Yvette Benard van Isala is daar blij mee. ‘Jaap Stomphorst, sportarts, en de jonge Pim van Klij, sportarts i.o., zijn sterk gemotiveerd om de eindverantwoording voor de sportmedische zorg van de basketballers op zich te nemen. Daarmee kunnen ze wezenlijk bijdragen aan de prestaties van het team. Zowel de preventie als snel herstel van blessures, zorgt voor goede inzetbaarheid van de spelers.’

‘De afdeling Sportgeneeskunde van Isala is een ontzettend waardevolle partner voor ons’, vertelt Hammers-voorzitter Vinke. “De samenwerking met Jaap Stomphorst en Pim van Klij loopt ontzettend goed, afgelopen seizoen hebben zij bijvoorbeeld meerdere van onze spelers uitstekende begeleiding gegeven. We hopen natuurlijk dat onze spelersgroep zoveel als mogelijk blessurevrij blijft, maar weten dat we terug kunnen vallen op goede sportmedische zorg. Dat draagt bij aan de ontwikkeling van het team.’